+38 044 201 10 60

Ми любимо проводити
незабутні заходи

Ми раді новим знайомствам

Нам можна написати
або зателефонувати

Написати

(044) 201-10-60

Замовити зворотній дзвінок

Про компанію

Термін «Blue Chip» або «Блакитна Фішка» був запозичений фондовим ринком з казино – під час гри в покер фішки саме цього кольору є найбільш цінними.

«Блакитними фішками» зазвичай називають акції найбільш великих, з динамічним розвитком, бездоганною репутацією та стійким розвитком компаній.

Ми назвали нашу компанію Blue Chip спираючись на основні цілі по відношенню до клієнтів – усі наші зусилля спрямовані на досягнення нових етапів розвитку та сприяють отриманню високих результатів.

Blue Chip — це також синонім понять: високоякісний, першокласний  та високого класу.

Ми зі впевненістю застосовуємо даний термін до відношення наших послуг. Багато наших клієнтів вже переконалися в цьому на практиці.

Blue Chip — це

  1. Одна з лідируючих компаній на ринку ділового туризму (індустрії зустрічей) та event заходів України, яка надає повний спект послуг у сфері MICE та EVENT.

  2. Компанія з великим досвідом проведення заходів різноманітної складності та направленності, як в Україні, так і в інших країнах світу.

  3. Компанія, яка вміє сформувати ділові та доброзичливі відносини зі своїми клієнтами. Відносини, які ми цінуємо.

  4. Команда професійних спеціалістів, найкращих в своєї галузі.

  5. Компанія, акредитована IATA (International Air Transport Association), що підтверджує високу кваліфікацію наших спеціалістів з продажу авіаквитків.

Наша команда

Кожен з нас - унікальний і мислить по-своєму. Загальні завдання і цілі - ось що робить нас командою і допомагає розкрити творчу енергію кожного співробітника з максимальною користю для замовника.

В нашій команді немає людей, яким байдуже чим займається колега. І тим більше, байдужих до вирішення завдань клієнта. Ми азартні, любимо перемагати і отримуємо задоволення від роботи над важкими, амбітними завданнями.

Наш секрет успіху простий: ми працюємо, вкладаючи всю душу в те, що робимо.

Ми - це Blue Chip.