+38 044 201 10 60

квітень 2013, Туреччина

Інсентив-тур для співробітників компанії «Ferrero»

Кількість учасників – 20 осіб.

Ви думаєте, що все знаєте про Туреччину? Навряд чи. Це все одно, що стверджувати, ніби ви знаєте, скільки піщинок на берегах Босфору.

В рамках цього проекту ми організували для нашого клієнта інсентив-тур до старовинного і казкового міста на берегах знаменитої Босфорської протоки. Мова йде, звичайно, про Стамбул. Давньогрецька колонія Візантій, імперський Константинополь, османська столиця Стамбул і легендарний Царгород в літописах Київської Русі – все це те ж саме місто, яке сьогодні, зберігаючи свої колишні традиції, впевнено дивиться у майбутнє.

Так само учасники поїздки відвідали Анталійське узбережжя, головний туристичний центр Туреччини. Тут сконцентровані не лише найпопулярніші курорти країни, але і безліч унікальних природних зон та пам’яток. Екскурсії Анталійським узбережжям познайомили туристів з давньою історією країни, а також з її унікальною природою.

Під час подорожі була проведена невелика ділова частина, а весь інший час на гостей чекала насичена екскурсійна програма, участь в Трофі турі – Land Rover Experience, прогулянка по Босфору на теплоході.

Ну і як же було обійти знайомство з турецькою кухнею, яка входить до трійки кращих кухонь світу (після французької та китайської), що славиться своїм різноманіттям і давниною.

Насичена програма інсентив-туру дозволила кожному учаснику отримати нові враження, поспілкуватися в неформальній обстановці і зарядитися енергією.

Це був наш перший досвід співпраці з компанією «Ferrero» і те, що за оцінкою замовника, реалізація проекту пройшла якісно, на високому професійному рівні, з урахуванням всіх нюансів і побажань клієнта, для нас особливо важливо.

@

Наші контакти

Залиште заявку та наш менеджер зв'яжеться з Вами
сьогодні

* У форму влаштована Google Invisible reCAPTCHA!
Конфіденційність та Умови використання.

** Ми не займаємось розсилками у вигляді спаму.