+38 044 201-10-60

  • icon

+38 044 201-10-60

  • icon

Подаруйте свою увагу!

Heading photo

Бізнес подарунки

Пам'ятати про важливі дати, або вітати з перемогами - це вияв поваги до колег та партнерів.

Не соромтесь замовити подарунок який розповість краще за будь-які слова про ваше ставлення та захоплення, про те, що ви завжди поруч. Краще за все це завдання виконають невеличкі сюрпризи у вигляді персональних подарунків всім тим, кому ви хочете віддячити, заохотити, підтримати.

Варіанти подарунків

Пропонуємо вам нашу допомогу - спеціальний подарунковий сервіс Blue Chip.
Ми візьмемо на себе закупівлю потрібних подарунків, оформлення, персоналізацію,
а доставку замовлення виконають наші партнери або місцеві служби доставки.

Illustration

Спортивні товари


Мотиваційні подарунки, що завжди надихають на зміни в собі. Якщо ви точно знаєте хто з ваших партнерів хотів би отримати щось спортивне, кому потрібен поштовх у вигляді м'яча або гантелі, тоді цей варіант саме для вас.Illustration

Настільні ігри


Інколи так не вистачає командних розваг! Особливо коли за вікном похмурий день, або на святі все пішло не за планом. Тому ми пропонуємо вам обрати цікаві настільні ігри. Більше ніякої нудьги та нескінченного гортання стрічки новин. Відтепер, ви команда! Попереду багато веселих годин гри та спілкування. Також ви можете проводити онлайн турніри с друзями та колегами!

Illustration

Цікави книжки


Все що потрібно знати з будь-якої теми у Світі є у книжках! Вони допомагають навчитись, зрозуміти, змінити думку та навіть життя. Читати потрібно якомога більше! Тому книжки як подарунок - це скарб. Якщо ви фанат паперових книжок, тоді зверніться до нашого менеджера, і розкажіть які книжки замовити саме для вас або у подарунок партнерам.

Illustration

Корзина гурмана*


Смачні подарунки порадують найвибагливіших клієнтів. Смаколики з будь-яких країн світу задовольнять смаки завзятих мандрівників. Замовте смачний кошик для ваших клієнтів, партнерів чи колег, не чекаючи особливого приводу.*корзина формується індивідуально, склад може бути різним.

Illustration

Підписка на online ресурси 


Серед усього розмаїття онлайн ресурсів ми зможемо зробити правильну пропозицію саме на ваш смак. Онлайн подарунок гармонійно доповнить будь-який захід, стане цікавою, та корисною родзинкою. Не гайте часу: розвивайтесь, навчайтесь, розважайтесь.

Illustration

Тематичні набори товарів


Наближається корпоративне чи державне свято? Тематичний набір товарів стане у нагоді. Розробка і дизайн подарункової упаковки, листівка з привітанням, комплектація та доставка – всі ці позиції до ваших послуг.