+38 044 201-10-60

  • icon

+38 044 201-10-60

  • icon

Організація заходів

Ми любимо усі ваші події!

А найголовніше - ми вміємо їх правильно організовувати. Наш багаторічний досвід, професійна команда та постійна жага до змін допомагають створювати заходи, що захоплюють.

Heading photo

Конференції, виставки, семінари

Наша компанія запропонує Вам як традиційну організацію поїздки, так і розширений тур, який доповнить Вашу участь у виставці або конференції глибшим знайомством з країною та її культурою.

Heading photo

Корпоративні заходи

Незабутні корпоративні заходи - це наш профіль. Із задоволенням наповнимо ваше свято атмосферою радості та веселощів. Здивуємо нестандартними ідеями, втілимо в життя наймудрі побажання.

Heading photo

Team buildings

Дуже важливо щоб ваша команда працювала як годинник та розуміла одне одного. Професійна та дружня команда - запорука успіху компанії.

Heading photo

Incentive заходи

Інсентив - це гарний спосіб сказати дякую, як своїм співробітникам, так і ключовим партнерам. Захоплююча програма поїздки надовго залишиться в пам`яті, ставши ідеальним подарунком і додатковим стимулом.

Додаткові послуги

icon

Організація логістики

Підключення до професійної системи бронювання дозволяє нам оперативно надавати інформацію про наявність та вартість проїзних документів на міжміський та міжнародний транспорт, а саме: авіа, автобусні та з/д квитки, трансфери, оренда автомобілів.

icon

Підбір локацій

Підбираємо і бронюємо конференц-зали різної категорії та формату, будь-які інші локації згідно Вашого запиту для проведення конгресів, конференцій, семінарів, тренінгів, корпоративів та інших ділових заходів.

icon

Розміщення в готелях таОрганізація харчування

Бронюємо готелі в будь-якій точці земної кулі. Наш досвід, знання і можливості дозволяють відшукати оптимальний варіант, який відповідає вимогам та можливостям клієнта, і навіть перевищити його очікування. Організовуємо харчування будь-якого рівня та складності, як на місці проведення заходу так і з можливістю виїзду.

icon

Оренда обладнання

Пропонуємо комплексне технічне забезпечення заходів будь-якого рівня складності. Надаємо в оренду обладнання для конференцій, презентацій та масштабних заходів, починаючи з простих проекторів і закінчуючи спеціалізованим звуковим обладнанням.

icon

Розробка ідеї, концепції
та сценарію

Забезпечуємо послуги креативного копірайтингу, від розробки ідеї до її реалізації. Нетривіальні ідеї, які відповідають цілям та задачам заходу, цікаве наповнення концепції.

Фото- та відеозйомка

Забезпечуємо повний комплекс послуг в області відео і фотовиробництва. Організовуємо відео- та фотозйомки з наступною обробкою матеріалів.

icon

Арт-менеджмент

Яскрава і незабутня шоу-програма – запорука успіху заходу. Ми пропонуємо новинки ринку шоу-послуг: інтерактивні ігри, квести, спецефекти, 3D маппінг, і інші ноу-хау. Розробляємо цікаву конкурсну програму, забезпечуємо професійними артистами всіх жанрів.

icon

Супровід заходу

Надаємо професійний контроль над реалізацією заходу, швидке вирішення складних ситуацій, готовність до оперативної організації при перегляді та зміні первинних завдань безпосередньо на місці.