+38 044 201-10-60

 • icon

+38 044 201-10-60

 • icon

Переходь у Online!

Варіанти послуг

Весь Світ теперь у прямому ефірі! Кожного дня хтось планує зустріч у Zoom, Hangouts meet, Skype або просто в Instagram та у безлічі інших сервісів. Щоденно в світі відбуваються тисячі online заходів. Це дуже цікаво, швидко та сучасно. Ми із задоволенням допоможемо Вам перевести offline заходи у online формат та навпаки! Також у нас є для вас щось зовсім незвичне та нове. Дізнайтеся подробиці у наших менеджерів.

 • Illustration

  Відеоконференції та вебінари

  Велика кількість учасників заходу повинна у зручній формі отримати усю необхідну інформацію, та при цьому не втратити інтерес на протязі всього заходу.

 • Illustration

  Телеміст

  Останнім часом ми все частіше стикаємося з підвищеним попитом на заходи де учасники зберуться невеликими группами у конференц-залах (розділені зазвичай по територіальній, або професійній ознаці) Комунікація між групами та спікером / спікерами відбувається за допомогою online трансляції. Це, так званий, телеміст, який може бути організовано між різними містами, регіонами та навіть країнами.

 • Illustration

  Online заходи

  Велика кількість учасників - це велика відповідальність, яку відчувають організатори. Цей захід - обличчя вашої компанії, відображення вашого бренду та амбіцій! Захід повинен запам'ятатись усім учасникам не менш, ніж концерт рок зірки!