+38 044 201-10-60

  • icon

+38 044 201-10-60

  • icon

Business travel

Які послуги ми надаємо?

1

icon

Авіа та залізничні квитки

Підключення до професійної системи бронювання та акредитація IATA дає нам доступ до всіх можливих варіантів авіа та з.д. перевезень. Підбираємо та бронюємо квитки в усіх існуючих напрямках, складаємо оптимальні маршрути за найвигіднішою вартістю.

2

icon

Страхування

Маємо партнерські страхові програми, за якими наші клієнти завжди отримуюсь компенсації. Пропонуємо серію програм по страхуванню в туризмі: страхування медичних витрат громадян, що виїжджають за кордон; «Зелена карта» — для туристів, які подорожують на автомобілі.

3

visa

Візова підтримка

Надаємо комплексний супровід, консультації та допомогу в оформленні віз в будь-яку країну світу. Пропонуємо повний спектр необхідних додаткових послуг, пов’язаних з візовою підтримкою, включаючи оформлення та доставку документів клієнту.

4

icon

Бронювання готелів

Залучення різноманітних ресурсів щодо бронювання розміщення в готелях відкриває нашим клієнтам безліч варіантів вибору, які відповідають вимогам та можливостям клієнта, і, навіть, перевищують його очікування.

5

icon

Організація трансферів

Завжди зручно, безпечно, охайно та тимчасово. Надаємо широкий спектр послуг, пов’язаних з організацією транспортного обслуговування: забезпечуємо автотранспорт будь-якого класу (легкові машини, мікроавтобуси та автобуси) в Україні та за кордоном, організовуємо особисту зустріч клієнтів.